JE LI MOGUĆE DA JE TO ONAJ IGRAČ IZ BARCE Nastavlja se bajka Philippea Coutinha u dresu Aston Ville!

Info

Fudbaleri Aston Ville igraju trenutno na svom terenu protiv Leeds Uniteda meč 24. kola Premiershipa.

Leeds je odlično otvorio večerašnju utakmicu i u devetoj minuti uspio da povede sa 1:0 kada je James pogodio mrežu domaćeg tima.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Međutim, Aston Villa je do kraja prvog poluvremena uspjela da dođe do preokreta na krilima Philippea Coutinha.

Brazilac je još jednom pokazao da će biti ogromno pojačanje za ovaj tim jer je u osam minuta kreireo preokret.

Coutinho je u 30. minuti meča uspio da postigne sjajan pogodak za 1:1 koji možete pogledati OVDJE.

Samo osam minuta kasnije Coutinho je uspio da upiše spektakularnu asistenciju za Ramseyja koji pogađa za 2:1 i erupciju oduševljenja na Villa Parku, a gol pogledajte OVDJE.

U 45. minuti Aston Villa je zabila i treći gol, a svoj drugi na meču postigao je Ramsey za 3:1 i to ponovo na asistenciju Coutinha. Treći gol pogledajte OVDJE.

U petoj minuti nadoknade prvog dijela James je drugim pogotkom smanjio na 3:2, a taj rezultat je i sada na semaforu.